Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:00


Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 20 gru 2016, 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2016, 10:14
Posty: 71
Załącznik:
konkurs-bibliotekariumpl.jpg
konkurs-bibliotekariumpl.jpg [ 29.23 KiB | Przeglądany 26431 razy ]


Regulamin konkursu fotograficznego „Świąteczne dekoracje”

Organizator konkursu
1. Organizatorem konkursu fotograficznego „Świąteczne dekoracje”, zwanego dalej „Konkursem” jest NEVICOM sp. z o.o. wydawca forum o książkach - forum.bibliotekarium.pl , zwanym dalej „Organizatorem”.

II. Cel i tematyka konkursu
Celem Konkursu jest zaprezentowanie przeglądu dekoracji Bożonarodzeniowych, stworzenie galerii na stronie portalu http://www.obud.pl .
Tematyką Konkursu są prace fotograficzne przedstawiające świąteczne dekoracje (wewnątrz i na zewnątrz domu).

III. Uczestnicy konkursu
Konkurs „Świąteczne dekoracje” adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią (profesjonalną i amatorską) oraz dobrą zabawą.

IV Zgłaszanie prac
1. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez zamieszczenie zdjecia na forum.bibliotekarium.pl (viewtopic.php?f=29&t=181&p=323#p323 ) w dziale "Nie tylko o książkach" w części "Gry, quizy, konkursy i zabawy", w temacie „Świąteczne dekoracje”.
Te same pliki zdjęciowe należy przesłać w formie elektronicznej na adres redakcja@obud.pl z dopiskiem konkurs „Świąteczne dekoracje”. Zdjęcie musi być w formacie JPG, a wielkość pliku nie może przekroczyć 2 MB. (W razie potrzeby uczestnik zostanie powiadomiony o konieczności nadesłania na adres organizatora zdjęcia w lepszej rozdzielczości)
2. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 zdjęcia (w takim przypadku jedno musi przedstawiać wnętrze, drugie wystrój zewnętrzny).
3. W e-mailu przesłanym na adres organizatora powinny znajdować się następujące informacje:
• dane personalne uczestnika (imię, nazwisko, adres),
• numer telefonu, adres e-mail,
• plik JPG podpisany ma być nazwiskiem z kolejnym numerem fotografii np. Kowalski1,
• oświadczenie następującej treści: Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i dysponuję do niego wszelkimi prawami autorskimi lub posiadam pisemne zezwolenie autora na jego publikację i wykorzystanie. Zezwalam na nieodpłatną wielokrotną reprodukcję przesłanych zdjęć w mediach spółki NEVICOM, zgodnie z punktem 10 regulaminu konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie (oprócz przesłania zdjęcia oraz oświadczenia) należy koniecznie: polubić stronę Bibliotekarium na Facebooku (jeżeli nie była polubiona wcześniej) i udostępnić baner Konkursu na swojej tablicy na FB.
5. Zgłoszenia prac będą przyjmowane od czasu ogłoszenia do 9 stycznia 2017 r.
6. Obróbka zdjęć przesłanych na konkurs może polegać jedynie na działaniach odpowiadających zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na globalnych zmianach - rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru. Wszelkie inne zmiany, a zwłaszcza fotomontaż, są niedopuszczalne. Zdjęcie niespełniające wymagań konkursowych zostanie zdyskwalifikowane.
7. Fotografie zgłaszane na Konkurs mogą być wcześniej nagradzane w innych konkursach.
8. Zdjęcia mogą przesyłać tylko ich autorzy.
9. Prace niespełniające wymogów regulaminu konkursu zostaną odrzucone.
10. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
Zamieszczenie fotografii w Galerii konkursowej z udzieleniem Organizatorowi przez Uczestnika Konkursu nieodpłatnej i bezterminowej licencji na umieszczenie zdjęć wykonanych przez Uczestnika Konkursu na stronie www Organizatora.
Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej, publikacji nadesłanych prac, w mediach będących własnością NEVICOM, na profilach firmowych FB spółki NEVICOM, a także podczas wystawy pokonkursowej oraz w innych publikacjach związanych z konkursem.

Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że nie będą one zagrażały ani naruszały praw osób trzecich, w szczególności nie będą naruszały ich majątkowych i osobistych praw autorskich, oraz że osoba przekazująca prace konkursowe ma zgody osób, których wizerunki utrwalono na fotografiach, i uprawnienia do wyrażania zgody na wykorzystanie tych wizerunków w zakresie opisanym w punkcie 10 (powyżej). W przypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wynikającymi z tytułu naruszenia praw określonych powyżej osoba przekazująca zrekompensuje Organizatorowi, jako wyłącznie odpowiedzialna, koszty poniesione w związku ze skierowaniem przeciwko niemu roszczeń odszkodowawczych, zwalniając Organizatora od wszelkich zobowiązań, jakie powstaną z tego tytułu.

V. Ocena prac i rozstrzygnięcie konkursu

1. Wszystkie zdjęcia nadesłane do Konkursu podlegają ocenie Jury powołanego przez Organizatora.
2. Jury dokonuje oceny po zakończeniu okresu trwania Konkursu.
3. Spośród nadesłanych prac Jury wybierze trzy prace, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
4. Jury może również wybrać prace wyróżnione – o ilości tych prac Jury zadecyduje podczas obrad.
5. Decyzje Jury są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników Konkursu.
6. O decyzji Jury nagrodzone i wyróżnione osoby zostaną powiadomione drogą elektroniczną.
7. Decyzje Jury zostaną ogłoszone na stronie Bibliotekarium na Facebooku i na forum.bibliotekarium.pl.
8. Czas trwania konkursu od 20.12.2016 do 09.01.2017 włącznie

VI. Nagrodami są książki:

Remigiusz Mróz BEHAWIORYSTA
Katarzyna Bonda LAMPIONY
Zbiór opowiadań polskich autorów kryminałów REWERS

1. Zwycięzcy Konkursu otrzymają następujące nagrody przyznane przez Jury według następującej zasady: laureat I miejsca wybiera jedną książkę spośród trzech tytułów, laureat II miejsca wybiera jedną książkę spośród dwóch pozostałych, laureat III miejsca otrzymuje książkę, która pozostała.


2. Jury ma prawo do innego podziału puli nagród lub przyznania nagród dodatkowych.

Sponsorami wszystkich nagród są: portale http://www.obud.pl , forum.bibliotekarium.pl

VII. Postanowienia końcowe
1. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie forum.bibliotekarium.pl .
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy prawa polskiego.
3. Konkurs nie jest „grą losową” w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. Nr 68, poz. 341, z późn. zm.).
4. Zgłoszenie fotografii do Konkursu i wysłanie Formularza Zgłoszeniowego Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem przez uczestnika Konkursu warunków niniejszego regulaminu.

Organizator Konkursu
Nevicom sp.z o.o.
20.12.2016


Załączniki:
mróz.jpg
mróz.jpg [ 8.87 KiB | Przeglądany 26432 razy ]
rewers.jpg
rewers.jpg [ 13.36 KiB | Przeglądany 26432 razy ]
lampiony.jpg
lampiony.jpg [ 11.15 KiB | Przeglądany 26432 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 27 gru 2016, 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2016, 21:53
Posty: 17
Załącznik:
20161224_181239.jpg
20161224_181239.jpg [ 60.57 KiB | Przeglądany 26331 razy ]

Moja fotka
Lilka. to zdjęcie zrobiłam w Wigilię.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 02 sty 2017, 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 paź 2016, 15:57
Posty: 59
Zdjęcie, które zamieszczam nie startuje w konkursie (bo nie moje). Ale jest ciekawe. To satelitarne zdjęcie Europy wykonane 01.01. o godzinie 0:01
Znalazłem na tweeterze :)


Załączniki:
Europa.jpg
Europa.jpg [ 70.78 KiB | Przeglądany 26233 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 02 sty 2017, 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2016, 09:41
Posty: 29
Moja choineczka :)


Załączniki:
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-01-02 095409.bmp.jpg
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-01-02 095409.bmp.jpg [ 77.33 KiB | Przeglądany 26226 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 02 sty 2017, 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2016, 09:50
Posty: 8
Ten bałwanek został wykonany własnoręcznie razem z moją ośmioletnią córeczką.


Załączniki:
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-01-02 112813.bmp.jpg
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-01-02 112813.bmp.jpg [ 133.91 KiB | Przeglądany 26221 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 03 sty 2017, 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2016, 09:42
Posty: 9
dekoracja świąteczna na stół


Załączniki:
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-01-03 091422.bmp.jpg
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-01-03 091422.bmp.jpg [ 157.77 KiB | Przeglądany 26213 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 08 sty 2017, 21:26 

Rejestracja: 01 lis 2016, 13:34
Posty: 9
przystrojony domek na moim osiedlu


Załączniki:
Leonia2.jpg
Leonia2.jpg [ 42.21 KiB | Przeglądany 26184 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 08 sty 2017, 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2016, 21:53
Posty: 17
Moje zdjęcie u koleżanki w domu. Kotka przy świątecznie udekorowanym kominku


Załączniki:
kotek-przy-kominku.jpg
kotek-przy-kominku.jpg [ 85.36 KiB | Przeglądany 26181 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 08 sty 2017, 21:53 

Rejestracja: 08 sty 2017, 21:50
Posty: 1
a to moja propozycja do nagrody
Powiadomienie wyslałem pocztą elektroniczną.


Załączniki:
KONKURS-1.jpg
KONKURS-1.jpg [ 16.95 KiB | Przeglądany 26180 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Świąteczne dekoracje - KONKURS
Post: 09 sty 2017, 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2016, 11:09
Posty: 60
To jeszcze ja :)


Załączniki:
top p1.jpg
top p1.jpg [ 12.19 KiB | Przeglądany 26172 razy ]
Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net

Najnowszwe wypowiedzi

armagedon Awatar użytkownika
Posty: 4
Konkurs

data » 20.10.2021, 12:26

Na stronie http://mlynkultury.eu/konkurs/o-konkursie/ pojawił się ciekawy konkurs, może ktoś będzie chętny wziąć w nim udział. Bookradio jest patronem medialnym tego
armagedon Awatar użytkownika
Posty: 4
Re: Moje ulubione podcasty

data » 05.10.2021, 8:56

A ja lubię słuchać na Bookradio,, gość jest świetny w tym co robi, no i pisze rewelacyjnie, polecam
armagedon Awatar użytkownika
Posty: 4
Re: Bajki dla dzieci

data » 04.10.2021, 11:10

Polecam bajki na yt - Bajkowisko najpiękniejsze bajki dla dzieci. Uczą i
armagedon Awatar użytkownika
Posty: 4
Re: Jak czytacie książki, czyli książkowe rytuały

data » 30.09.2021, 13:08

Dużo tych pytań, ale jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie lubię książki w wersji papierowej, książki nabywam różnie: wypożyczam, kupuję lub wymieniam się ze znajomymi. A jeśli chodzi o
ŁowcaDusz Awatar użytkownika
Posty: 20
Re: Bajki dla dzieci

data » 20.04.2021, 20:42

Proponuję Ci bajki czytane na youtube lub podcast na bokradio półka pełna bajek - gościu świetnie
Sindbad Awatar użytkownika
Posty: 2
Moje ulubione podcasty

data » 13.04.2021, 22:32

uwielbiam wywody pana Gołuńskiego (Labirynt książek) i Książki w moim życiu. Panowie
ŁowcaDusz Awatar użytkownika
Posty: 20
Re: Doskonała książka POKURCZ Krystyny Śmigielskiej

data » 24.03.2021, 12:58

mam audiobook, fajnie bo słucham będąc w
AkaPit Awatar użytkownika
Posty: 5
Re: Bookradio.pl

data » 24.03.2021, 12:49

Mam kilka sugestii , jak można do Pani Krystyny, nie wiem czy jest na forum. Pani Krystyno, jeżeli Pani jest na forum to proszę o wpis i pozwolę sobie napisać do Pani kilka
Zen0n Awatar użytkownika
Posty: 2
Re: Poszukuję starych książek kulinarnych

data » 30.10.2019, 12:26

Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć takie książki. Dość często bywam w antykwariacie, ale nigdy na książkę kulinarną nie trafiłem. Co prawda nigdy też takiej nie szukałem, ale
Lilka Awatar użytkownika
Posty: 17
Re: Ciężki bagaż - Bruno Kadyna

data » 02.10.2019, 15:17

Panie Kadyna, aleś mnie pan uwiązał do kawy i paluszków. Zagryzałam słone paluszki, popijałam kolejne kawy i czytałam. Jestem zachwycona. Czekam na kolejną wyprawę w nieznane. Przeraziła